Hakkımızda

Akhisar'da Kalite ve lezzetin adı


-Derler ki "Kalbe giden yol mideden geçer"

Bu kişisel bir yaklaşım. Ama mide değil, boğaz değil, "mideler ve boğazlar" söz konusu olunca galiba durum biraz daha farklı oluyor. Günümüzde dışarıda yemek yiyen kişi sayısındaki artışa paralel olarak toplu beslenme sistemlerinin hem niteliği, hem de hizmet alanlarını genişletmektir.

Ev koşullarının aksine toplu beslenme sistemlerinde fazla miktarda yiyecek üretilmekte ve bu yiyeceklerin alımı, depolanması, hazırlanışı, pişirilmesi ve servise kadar her aşamada ayrı bir titizlik, özen ve hijyen gerekmektedir.

Bu bilinci ve sorumluluğu kendi bünyesinde barındıran Yeşil Akhisar Firması 02/03/2002 tarihinde faaliyete geçmiştir ve bu tarihten itibaren hijyenik ve lezzetli ürünleri ekip ruhunu da katarak günümüz teknolojisini ve tecrübemizi birleştirerek sizlere kaliteli yemekler üretmeyi görev bilmiştir.

Yeşil Akhisar Firması 7500 Adet yemek kapasitesiyle ve sahip olduğu TSE, ISO 9001, 22000, 14001 belgeleriyle siz değerli müşterilerimize gerek iş yerine servis, gerek yerinde imalat olmak üzere faklı yöntemlerle hizmet verebilir. Aynı zamanda düğün, davet, mevlit, hayır yemekleri gibi organizasyonlarda catring hizmetlerini de üstlenmektedir.

-Hazırlanan yemek menülerimiz gıda mühendisleri tarafından çalışan işçi kesimine uygun gerek kalori zenginliği, gerek doyum bakımından uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır.

-Yeşil Akhisar Firması; çalışanlarının üstün ekip çalışması ile verimliliğini ve rekabet gücünün arttığı, sürekli gelişen kalitesiyle de müşterilerini memnun eden ve devamlı büyüyen bir yapıya sahiptir.